Nové články

Aromaterapie - léčba vůní

Pozvánka na celodenní praktický seminář. Koná se dne 4.5 2023 od 10- 16. 30 hodin, na adrese Všemyslice 36, je to nedaleko Týna nad Vltavou.

Aromaterapie je v podstatě harmonizace těla, mysli i duše pomocí éterických olejů.

Voňavé olejíčky, tato ,,životní síla,, či éterický duch rostlin, mě fascinovala už od první chvíle, kdy jsem mezi prsty rozetřela lístky máty, levandule a jiných voňavých bylin a nadechla se jemné vůně, která prostoupila vzduchem kolem…

Síla jarních bylin - detox těla i mysli

Pozvánka na celodenní bylinkářské setkání. Sejdeme dne: 6.4 2024 v době od 10. do 16.30 hod.

 Nosným tématem celého dne budou způsoby využití síly jarní přírody k pročištění a harmonizaci celé naší bytosti. Tedy nejen těla fyzického, ale i energetického, budeme se zbavovat zátěží, a to na všech úrovních.

Jarní příroda nabízí v tuto dobu nepřeberné množství druhů, čerstvých léčivých rostlin. Jsou plné vitamínů, minerálů, enzymů a stopových prvků, které nám po dlouhé zimě neuvěřitelně prospívají.

Ohlasy

Ohlasy studentů školy, kurzistů, a návštěvníků zahrady Na Přehájku…

Moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit kurzu o bylinkách právě v této zahradě. Moc jsem se od paní Jany naučila nejenom o bylinkách. Dodala mi klid na duši a cestu k zamyšlení nad sebou samou, k zastavení, ke zklidnění mé roztěkané duše...

Lucie K.